سیاست حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی

مرزکالا برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کندتا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس،شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های مرز‌کالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارتالکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزشافزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادیو شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری درپروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات وپاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مرز‌کالا تنها برایارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنهااست و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مرز‌کالا جهت اطمینان از صحت وقطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

چه اطلاعاتی جمع‌آوری می‌شود؟

در صورت بروز وقفه (Crashes) نیز اطلاعات زیر جهت مطالعه علت بروز وققه و رفع خطا جمع آوری می گردد:

وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و میزان فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت  رخدادها،خاموش یا روشن بودن شبکه بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.

مرز کالا اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع آوری می کند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت،توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرهارا مطالعه کنید.

راه‌های ارتباطی

مرز کالا برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضایوب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌هانداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مرز‌کالا را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، بهمنزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

مرز‌کالا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنیناگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مرز‌کالا می‌تواند از اطلاعاتثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت مرز‌کالا، حق ویرایشاطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به مرز‌کالا اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلبمی‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونهسواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شمارههمراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شمارهموبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بودهوکاربر حق هر گونه ادعا علیه مرز‌کالا را از خود سلب می‌کند. مرز‌کالا هویت شخصی کاربران را محرمانهمی‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقامقضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قراردهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای مرز‌کالا وجود ندارد و کاربران با اعلامرضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که مرز‌کالا همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP وکوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و بهسایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکانغیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل،سرور و لایه‌های امنیتی مرز‌کالا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعاتکاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخصیا اشخاص متخلف مربوط بوده و مرز‌کالا حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظمی‌دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های مرز‌کالا ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت درانتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

مرز‌کالا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدواراست که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا از طریق صفحه ارتباط با ما به صورت تماس تلفنی یا ارسال تیکت اقدامکنید.

دفتر مرکزی:

تهرانکارگر شمالی، شکرالله پلاک ١٢